Magazynier

Zastosować

Magazynier

18 3056 widoki Zwaag 40 €9,70 brutto/h (+płatne godziny urlopowe i wakacyjne) Mgazynier

Oferuje

  • Umowe o prace na warunkach holenderskich
  • Wymiar czasu pracy – min.40 godzin tygodniowo
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Opieke polskiego koordynatora
  • Dodatki zmianowe
  • Zwrot kosztów dojazdu zgodny z CAO
  • Wynagrodzenie wypłacane co 4 tygodnie

Obowiązki

  • Zbieranie zamówień
  • Przygotowywanie zamówień dla kierowców ciężąrówek
  • Załadunek i rozłądunek ciężarówek
  • Organizacja materiałów w magazynie

Czas pracy

Praca od poniedziałku do piątku (zdarzają się soboty) w godzinach od 7 do 16.

Wymagania

  • Gotowość i motywacja do podjęcia pracy
  • Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Elastyczność
  • Mile widziane własne auto i zakwaterowanie

Profil firmy

Firma logistyczna zajmująca się przechowywaniem i dostarczaniem produktów spożywczych do sklepów na terenie całej Holandii.

godziny 40
Wynagrodzenie €9,70 brutto/h (+płatne godziny urlopowe i wakacyjne)
Region Zwaag
Magazynier

Podanie

Pola poniżej oznaczone! są wymagane.

Informacje osobiste
Informacje adresowe
Informacje kontaktowe
Informacje o CV

Prześlij CV

Dodaj
Doświadczenie zawodowe, motywacja lub opis
900 characters left.